ZWROTY I REKLMACJE –JuSi

  

ZWROTY:

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2014r., poz. 827) o prawach konsumenta przysługuje Ci prawo zwrotu towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.

Aby dokonać zwrotu lub reklamacji zakupionego u nas towaru należy wypełnić

Formularz Zwrotu/ Reklamacji a następnie wysłać go na maila biuro@jusi.pl  (w tytule ZWROT/REKLAMACJA). Przesyłkę zwrotną z produktem należy nadać na własny koszt na adres podany w formularzu.

Zwrotu towaru możesz dokonać za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej. Po wysłaniu paczki zachowaj numer do śledzenia. Sklep JUSI nie przyjmuje zwrotów pobraniowych, należna kwota zostaje przesłana do klienta, po akceptacji zwrotu, na konto bankowe przez niego podane, w przeciągu 14 dni kalendarzowych  od otrzymania towarów i poprawnego numeru konta konsumenta.

Przesyłkę wyślij na adres:

JUSI  Justyna Stańdo
ul.Topolowa 7a
05-830 Strzeniówka
tel. 604 431 964

Zwrot należności za towar następuje w takiej samej formie jak przy dokonaniu zakupu w ciągu 14 dni od akceptacji zwrotu lub pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.

REKLAMACJE:

Wszystkie zakupione towary w sklepie JUSI podlegają przepisowi o 24-miesięcznej odpowiedzialności sprzedawcy liczonej od daty otrzymania przesyłki z zakupionym produktem. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnego użytkowania i pielęgnacji niezgodnej z zaleceniami producenta oraz usterki powstałe na skutek złego przechowywania, użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, uszkodzeń mechanicznych lub zdarzeń losowych.

W celu złożenia reklamacji wydrukuj i wypełnij formularz reklamacji FORMULARZ ZWROTU / REKLAMACJI, dołącz go do produktu razem z dowodem zakupu oraz odeślij na nasz adres:

JUSI  Justyna Stańdo
ul.Topolowa 7a
05-830 Strzeniówka
tel. 604 431 964
Reklamację zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od chwili otrzymania przesyłki zwrotnej.

Warunkiem zachowania prawa do skorzystania z reklamacji jest zawiadomienie o wadzie niezwłocznie po jej wykryciu.

Zwroty/reklamacje bez formularza lub braku informacji o numerze zamówienia i zwracanym produkcie nie będą akceptowane.

Wypełniony formularz zwrotu towaru umieść wraz z towarem, który chcesz zwrócić. 

Do przesyłki dołącz dowód zakupu produktu (faktura / paragon). 

Strony wyłączają odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi przy zakupach pozakonsumenckich.


  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password